sobota, 9 września 2017

Dlaczego jestem szczęśliwa?

Jestem znana z tego, że cały czas się uśmiecham. Dużo się śmieję. Czerpię radość z życia. Jak być szczęśliwym? Skąd czerpać tyle radości i szczęścia?

Doceniaj najdrobniejsze rzeczy, które Cię spotykają w życiu. Nawet słońce, które dziś świeciło. Niby nic, ale naprawdę, jeżeli nauczysz się czerpać radość z małych rzeczy to od razu twoje życie nabierze barw. Natura człowieka jest taka, że my ludzie marzymy o różnych rzeczach. Każdy ma swoje marzenia i cele. Niestety czasami jesteśmy zaślepieni naszymi celami, wciąż nam mało. Takie podejście powoduje, że nie zauważamy co już mamy w życiu. Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl jakim szczęściarzem jesteś. Szukaj pozytywów nawet w negatywach, uwierz, że się da.

Ciężka chwila? Zawsze się trafi gorszy okres w naszym życiu. Pamiętaj o tym, że po burzy zawsze wyjdzie słońce i przegoni szare chmury. Życie jest tak krótkie, czerp z niego jak najwięcej się da. Nie trać czasu myśląc, że czegoś nie masz, myśl co już masz i doceniaj to.

Jeżeli masz przyjaciół to wiedz, że masz skarb. Moi przyjaciele odgrywają jedną z najważniejszych ról w moim życiu. Inspirują mnie, wspierają. Poświęcaj dużo czasu rodzinie, pokazuj, że Ci na nich zależy. Otaczaj się pozytywnymi ludźmi, którzy nawet w twój najgorszy humor potrafią Cię rozśmieszyć. To jest klucz do sukcesu, klucz do szczęścia.1 komentarz:

  1. Swietne zdjęcie idealnie obrazujące te słowa, które są najprawdziwszą prawdą.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz czytam i za wszystkie serdecznie dziękuję! ♥