niedziela, 17 września 2017

Twoje "niemożliwe" jest możliwe

Tyle razy słyszałam, że powinnam się obudzić i przestać marzyć. Po co ja w ogóle mam w myślach cele, które są "niemożliwe"? Wiesz co? Twoje "niemożliwe" to mur w twojej głowie, a te mury tworzymy sami, albo pozwalamy, żeby ktoś je stworzył w naszej głowie.

Nigdy nie pozwolę, żeby ktoś decydował za mnie na co mnie stać i co mogę zrobić w życiu. Niestety trafiały się takie osoby, zawsze będą się trafiać. Tacy ludzie powinni się zatroszczyć o swój własny "sukces". Każda osoba jest wyjątkowa, a jak ma pasje i ambicje to może naprawdę dużo zdziałać. Ważne jest to, żeby się nie poddawać. Pomimo tego gadania ludzi. Uważam, że lepiej spróbować coś zrobić niż poźniej żałować, że zabrakło nam odwagi. Jeżeli masz cel w życiu, każdego dnia staraj się do niego przybliżać. Staraj się z całych sił i nie odpuszczaj. Jeżeli nawet każdy w Ciebie zwątpi, dalej podążaj za swoimi marzeniami. To jest twoje życie i nikt nie będzie Ci wmawiać co potrafisz, a czego nie. Wierzę, że osiągnę wiele rzeczy w życiu, dążę do moich celów, a jeżeli ktoś uważa, że mi się nie uda, niech mi opowie o swoich sukcesach, z chęcią wysłucham.

Cytat na dziś
"Though we see the same world, we see it through different eyes"
- Virginia Woolf, Three Guineas


Instagram - suzannesuzii
tumblr - luvstclassy.tumblr.com

sobota, 9 września 2017

Dlaczego jestem szczęśliwa?

Jestem znana z tego, że cały czas się uśmiecham. Dużo się śmieję. Czerpię radość z życia. Jak być szczęśliwym? Skąd czerpać tyle radości i szczęścia?

Doceniaj najdrobniejsze rzeczy, które Cię spotykają w życiu. Nawet słońce, które dziś świeciło. Niby nic, ale naprawdę, jeżeli nauczysz się czerpać radość z małych rzeczy to od razu twoje życie nabierze barw. Natura człowieka jest taka, że my ludzie marzymy o różnych rzeczach. Każdy ma swoje marzenia i cele. Niestety czasami jesteśmy zaślepieni naszymi celami, wciąż nam mało. Takie podejście powoduje, że nie zauważamy co już mamy w życiu. Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl jakim szczęściarzem jesteś. Szukaj pozytywów nawet w negatywach, uwierz, że się da.

Ciężka chwila? Zawsze się trafi gorszy okres w naszym życiu. Pamiętaj o tym, że po burzy zawsze wyjdzie słońce i przegoni szare chmury. Życie jest tak krótkie, czerp z niego jak najwięcej się da. Nie trać czasu myśląc, że czegoś nie masz, myśl co już masz i doceniaj to.

Jeżeli masz przyjaciół to wiedz, że masz skarb. Moi przyjaciele odgrywają jedną z najważniejszych ról w moim życiu. Inspirują mnie, wspierają. Poświęcaj dużo czasu rodzinie, pokazuj, że Ci na nich zależy. Otaczaj się pozytywnymi ludźmi, którzy nawet w twój najgorszy humor potrafią Cię rozśmieszyć. To jest klucz do sukcesu, klucz do szczęścia.